Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/alter-ego.net.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/alter-ego.net.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/alter-ego.net.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
Kosmetyki
Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: Kosmetyki

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 29.05.2014

Potrzebujesz podgrzewacza do wosku? A może autoklawy, kolczyków, przyrządów lub odzieży kosmetycznej? Jeśli tak - zapraszamy na www.beautynova.pl, gdzie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Oferujemy produkty również dla salonów kosmetycznych - łącznie z samymi kosmetykami. Z powodzeniem znajdzie u nas coś dla siebie także każda z Pań, bez względu na jej podejście do kosmetyków. Staramy się traktować równo wszystkie klientki, dlatego dbamy o to, by nasz asortyment był jak najszerszy. Wejdź na www.beautynova.pl!

Strona Beautynova

Beautynova

Dodano: 11.04.2014
BeautyNova to nowoczesny sklep internetowy, oferujący szeroką gamę kosmetyków profesjonalnych, pochodzących od najlepszych i cenionych marek. W ofercie znajdują się kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, dłoni i stóp, a także kosmetyki mające wpływ na poprawę kondycji ciała. Podstawę oferty wypełniają również urządzenia przeznaczone do zabudowy gabinetów kosmetycznych. Firma zajmuje się także organizacją profesjonalnych szkoleń z zakresu kosmetologii, w czym wyróżnia się niebywałym doświadczeniem.
Strona Ikor

Ikor

Dodano: 12.05.2019
PHU IKOR funkcjonuje na rynku już od końca lat 90-tych. Podjęte trafne decyzje biznesowe umożliwiły powstanie miejsca, gdzie szczególnie dba się o zdrowie i piękno. Jako wyłączny dystrybutor ekskluzywnej marki kosmetyków firma IKOR dostarcza Klientom przyjemność, nie zapominając o naturalnej pielęgnacji skóry. Współpraca z renomowanymi salonami kosmetycznymi, udział w targach branżowych czy nieustanne inwestycje sprawiają, że firma IKOR to od lat symbol naturalności, wyjątkowości oraz bezpieczeństwa.
Więcej o firmie: Słoneczna ziemia

Co warto wiedzieć o witaminie D?

Odpowiednie funkcjonowanie organizmu ludzkiego jest uzależnione od przyjmowania właściwej dawki witamin.

więcej

Depilacja wcale nie musi być bolesna!

Mit o tym, że depilacja związana jest z koniecznym bólem, na dobre zakorzenił się w wielu domach i spostrzeżeniach kobiet.

więcej

Trądzik - jak mu zaradzić?

Trądzik, choć wydaje się dość błahą i powszechną chorobą, może przysporzyć osobie na niego cierpiącej wielu nieprzyjemnych sytuacji i momentów.

więcej