Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/alter-ego.net.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/alter-ego.net.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/alter-ego.net.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
zabiegi-pielegnacyjne
Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: zabiegi-pielegnacyjne

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 22.04.2014

Firma Aspasja jest salonem kosmetycznym na bardzo wysokim poziomie, bogactwo możliwości zabiegów czy usług jakie w nim są świadczone prezentuje niezwykłe podążanie za wymaganiami z jakimi obecnie pojawiają się klienci. Makijaż i wizaż, stylizacja paznokci, masaż, medycyna estetyczna, kosmetyka, to tylko część możliwości jakie otrzymują klienci. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że zaufanie i zadowolenie klientów jest głównym wyznacznikiem działalności Aspasja. Wyspecjalizowana kadra pracownicza służy rada i pomocą w wyborze właściwych zabiegów z oferty.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 22.04.2014

Firma Aspasja zajmuje się bardzo szeroko rozumianymi zabiegami związanymi z wizażem, medycyną estetyczną, czy stylizacją paznokci. Nowoczesne zabiegi, zmieniająca się stale oferta sprawiają że każdy z klientów ma możliwość wybrania zabiegów dostosowanych do jego wymogów czy potrzeb, fachowa kadra stale podnosząca swoje umiejętności, dbałość o bardzo niepowtarzalną atmosferę, oraz najwyższy poziom świadczonych usług powoduje że każdy kto raz skorzystał z oferty Aspasji z wielką ochotę powróci w ich progi.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 22.04.2014

W salonie piękna Aspasja odnajdziecie Państwo innowacyjne podejście do budowania wizerunku. Tworzymy nowoczesne usługi upiększające, wpływające na minimalizację problemu zmarszczek, czy ogólnie starzenia się organizmu. Podchodzimy kompleksowo do komponowania oferty. Dlatego chętnie przyjmujemy panie i panów. Salon Aspasja stawia na sterylność, niskie ceny, fachową obsługę. Stale się dokształcamy, a filmy zawarte na naszej firmowej stronie pokażą od razu naszą efektywność. Rozumiemy i kochamy branżę kosmetologiczną. To bowiem nasza pasja.

Więcej o firmie: Peelingi medyczne Łódź
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 22.04.2014

Aspasja jest jednym z najlepszych salonów kosmetycznych w Łodzi, oferujących zabiegi oraz usługi kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn bez względu na wiek. Zatrudnieni w salonie specjaliści zapewniają zabiegi medycyny estetycznej, makijaż, stylizację fryzur, zabiegi odprężające, skuteczną depilację, profesjonalne odchudzanie i mnóstwo innych działań poprawiających wygląd ich ciała. Salon Aspasja oferuje usługi zgodnie z najwyższym standardem i europejskim poziomem, z dbałością o najmniejsze detale.

Depilacja wcale nie musi być bolesna!

Mit o tym, że depilacja związana jest z koniecznym bólem, na dobre zakorzenił się w wielu domach i spostrzeżeniach kobiet.

więcej

Co warto wiedzieć o witaminie D?

Odpowiednie funkcjonowanie organizmu ludzkiego jest uzależnione od przyjmowania właściwej dawki witamin.

więcej

Trądzik - jak mu zaradzić?

Trądzik, choć wydaje się dość błahą i powszechną chorobą, może przysporzyć osobie na niego cierpiącej wielu nieprzyjemnych sytuacji i momentów.

więcej